Akmens anglis – konkurencinga kaina, plauta, sijota – DPK, DPK (KTK), DO riešutas, žirnis

Akmens anglis. Ruošiatės pirkti akmens anglį?  Ieškote patikimų tiekėjų, kurie leis sutaupyti ir pristatys Jums pageidaujamu adresu ir pageidaujamos kokybės? Paruoškite pardavėjams kelis klausimus, kurių atsakymai padės apsispręsti lengviau ir anglių įsigyti pigiau. Perka ir senukai.

[the_ad id=’501′]

Akmens anglis

akmens anglis

Ar siūlo anglį, kokios ieškote?

Kuomet yra minima akmens anglis, nesunku pastebėti, kad tai – labai plati sąvoka. Vieniems tai asocijuojasi su menu ir piešimu juodu ant balto. Kitiems, šiluma ir jaukumu namuose. Iš tiesų, akmens anglies pasirinkimas yra nemenkas: galima įsigyti  rudos, išrūšiuotos, plautos ir net sijotos.  Platų pasirinkimą sudaro ir pakuotės. Akmens anglis yra parduodama  ne tik  įprastuose maišeliuose po 1-2-3-4 ar 5 kilogramus. Šilumos energijos šaltinį galima įsigyti ir propileno maišeliuose su specialiais įklotais. Taip pat, anglies galima rasti prekyboje ir didmaišiuose. Didesniais kiekiais anglys yra perkamos šilumos palaikymui namuose su tikslu sutaupyti.

Taigi, vienas svarbiausių klausimų, kurį akmens anglies pardavėjui turite užduoti pirmiausiai, yra toks: ar pardavėjas gali pasiūlyti įsigyti jums reikalingos akmens anglies? Taip pat ne ką mažiau svarbūs yra ir pakavimo sprendimai – iš anksto pasidomėkite, ar yra galimybė įsigyti taip supakuotos akmens anglies, kaip jūs pageidaujate. Palaidos anglies sandėliavimas rūsyje, kad ir ant paruošto pagrindo, vistiek yra „nešvarus” reikalas. Teplu, juoda ir jausmas, kad visur tik anglins. Tai gali patvirtinti susidūrę su šia problema vartotojai.

Ar anglį atveža ir kiek kainuoja

[the_ad id=’501′]

Praktika rodo, kad maždaug 90 procentų akmens anglies pirkėjų neturi kuo parsigabenti įsigyto pirkinio, tad tokiu atveju puikiai išeitimi tampa atvežimo paslauga.  Ir nors ją teikia didelė dalis akmens pardavėjų, dėmesį verta atkreipti į tai, jog būtent ši paslauga neretai yra susijusi su įvairiomis sąlygomis. Būtent dėl šios priežasties, viena dalykų, kurį verta išsiaiškinti pirmiausia, yra ne tik sužinoti, ar yra teikiama atvežimo paslauga, bet ir išsiaiškinti visas su tuo susijusias sąlygas,  pavyzdžiui, į kokias vietoves yra pristatomas pirkinys, kiek tai kainuos ir pan.

Akmens anglies kilmė

Dar vienas dalykas, kuris taip pat negali nelikti neaptartas kalbant su akmens anglių pardavėju, yra akmens anglies kilmė. Nors akmens anglis – produktas, kuris visuomet pasižymi tomis pačiomis savybėmis, dėmesį verta atkreipti į tai, kad šis kuras gali būti įvairios kilmės, o priklausomai nuo to, kokia jis bus, priklausys ir tai, kaip stipriai bus išreikšta viena ar kita kuro savybė. Taigi, jei norite būti tikri dėl to, ką perkate, būtinai išsiaiškinkite, kokia yra kuro kilmė.

Kaina už kiekį, kurį planuojate pirkti

[the_ad id=’501′]

Kuomet domina akmens anglies kaina, paprastai jos pardavėjai kainą nurodo tik už tam tikrą kiekį, tačiau dažnas pirkėjas kuro įsigyja kur kas daugiau. Atsiranda galimybė sutaupyti. Būtent tokiais atvejais verta užduoti ir dar vieną klausimą pardavėjui: kokia bus akmens anglies kaina ne už tam tikrą kiekį, kurį siūlo pardavėjas, bet už konkretų kiekį, kurį planuojate pirkti. Tokia informacija apdės kur kas tiksliau planuoti išlaidas.

Kietas kuras:

  • Malkos (lapuočių ir spygliuočių);