Bakterijos kanalizacijai

Bakterijos kanalizacijai ir visų tipų valymo įrenginiams užtikrina sklandų visos nuotekų sistemos darbą. Tai efektyvi biologinė priemonė tiek profilaktikai, tiek atsiradusių problemų sprendimui vykdant nuotekų valymo darbus.

Bakterijos kanalizacijai

bakterijos valymo įrenginiams
Itin didelės koncentracijos Bio bakterijos

Pradėkime nuo to, kad pagal Lietuvos Respublikos aplinkos apsaugos reglamentą ir kitus norminius teisės aktus, užterštas nuotekas draudžiama išpilti ar išleisti į aplinką – gamtą. Todėl kiekvienas privalo užtikrinti nuotekų valymo procesus, sklandų įrenginių darbą ir vamzdynų bei kanalizacijos valymą nuo juose užsilikusių teršalų.

bakterijos kanalizacijai
Saugi ir efektyvi kanalizacijos priežiūros priemonė

Kur naudojamos biologinės bakterijos Buksvarus.lt?

Naudojamos

Buityje: efektyvios biologinės priemonės yra naudojamos buitinių nuotekų, vamzdynų, kanalizacijos, valymo įrenginių, duobių, šulinių, lauko tualetų valymui bei švaros užtikrinimui;

Pramonėje: gamybos metu generuojamų nuotekų teršalų rodiklių reguliavimui bei kontrolei. Naudojamos kaimo sodybų, kavinių, barų, restoranų, viešbučių, maisto gaminimo įstaigų naudojamuose pirminiuose valymo įrenginiuose, atskirtuvuose, riebalų gaudyklėse. Ypač efektyviai skaido riebalus, todėl pirminių valymo įrenginių – atskirtuvų darbas visada išlieka sklandus. Tokiems procesams bakterijų sunaudojama mažai, bet rezultatai leidžia sutaupyti gaudyklių priežiūrai.

Kokia naudą duoda į kanalizaciją supiltos bakterijos?

Nauda

Biologinės bakterijos pagreitina nuotekose esančių teršalų skaidymo procesą. Moksline kalba tai vadinama degradacija arba dar kitaip – irimu. Patekusios į kanalizaciją nuotekų bakterijos efektyviai pradeda sąveikauti su nuotekose esančiais mikroorganizmais, įvairios kilmės riebalais, maisto likučiais, fekalijomis, celiulioze bei namuose naudojamomis cheminėmis priemonėmis priemonėmis švarai palaikyti. Šio proceso metu, išskaidyti riebalai nekimš kanalizacijos bei nuotekų valymo įrenginių vamzdyno, atsistatys maksimalios darbinės funkcijos.

Kokias problemas sprendžia biologinės bakterijos?

Efektyvios biologinės priemonės sprendžia šias problemas:

  1. Naikina kanalizacijoje ar valymo įrenginiuose bei jų talpyklose atsiradusį nemalonų dvoką;
  2. Atstato nuotekų pralaidumą vamzdyne, infiltracijos sluoksniuose;
  3. Šalina kamščius;
  4. Padeda išlaikyti leistinas teršalų normas nuotekose;
  5. Visiškai nekenkia gamtai;
  6. Nors valymo įrenginių bakterijų kaina gali pasirodyti didoka, taip gali nutikti jei pirksite kiekį metams. Tačiau galutiniame rezultate dar ir sutaupysite. Rečiau kviesite asenizacijos mašinas, retės valymo poreikis. Tad sutaupysite ne tik lėšų, bet ir laiko, kurį gali atimti atsiradusios problemos.

Nemalonus dvokas

Nemalonus kvapas kanalizacijoje atsiranda dažnai. Tai gali nulemti pardavėju bei montuotojų klaidos arba, namo savininkų neatsakingas požiūris į kanalizacijos sistemą. Dažnai tam, kad įrenginių kaina sumažėtų, pardavėjai įsiūlo klientams mažesnius nuotekų valymo įrenginius, kurie neatitinka name ar biure esančių žmonių skaičiaus. Dėl per didelio apkrovimo kanalizacijoje ar įrenginių rezervuaruose atsiranda nemalonus dvokas. Buksvarus.lt bakterijos padės šį klausimą išspręsti.

Pralaidumas kanalizacijoje sumažėja, kai į nuotekas patenka įvairios medžiagos, kurias išvardinome aukščiau, tai maisto likučiai, riebalai, celiuliozė, fekalijos ir kitos cheminės priemonės. Nuotekose jos jungiasi į kitus junginius, limpa prie sienelių, taip sudarydamos vamzdyne kliūtis nuotekoms. Neprižiūrima ar neišvalyta kanalizacija bei vamzdynas pradeda mažiau praleisti nuotekų, nei buvo ankščiau.

Kanalizacija kemšasi dažniau

Užsikimšo kanalizacija, nes su nuotekomis į vamzdyną patekusios medžiagos nebuvo valomos, todėl susikaupusios vienoje iš kanalizacijos vietų sudaro užkardą. Tokiu būdu užsikemša vamzdynas, nuotekų pralaidumas visiškai sustoja.

Teršalų norma nuotekose – svarbus siekimas pramonės srityje. Tokias normas, pagal tam tikrą formulę ir generuojamų nuotekų santykį gamybos metu yra nustatomos teršalų normos, kurias viršyti yra griežtai draudžiama. Todėl maisto gamybos įmonės, dažniausiai po kriaukle montuoja pirminį nuotekų valymo įrenginį – riebalų atskirtuvą. Arba dar kitaip tai vadinama riebalų gaudykle.

Nekenkia gamtai, nes bio bakterijos kanalizacijai yra biologinės, o sudėtyje esantys fermentai (baltyminiai katalizatoriai) yra 100 procentų natūralūs. patekusi į aplinką priemonė suskyla į vandenį ir anglies dvideginį.

bakterijos valymo įrenginiams

Taigi, efektyvios bakterijos kanalizacijai yra gamtą ir savo nuotekų sistemas saugantiems ir ieškantiems pigesnių problemų sprendimo būdų. Profilaktikai naudojamos bakterijos kanalizacijai padeda pigiau išspręsti problemas, išvengiant jų dar neatsiradus.

Taip pat pasidomėkite:

Kiek kainuoja biologinės priemonės efektyviems problemų sprendimams galima sužinoti užsukus į internetinį puslapį Buksvarus.lt