Įvairių medžiagų pritaikymo galimybės – reklamos gamyba

Įvairių medžiagų pritaikymo galimybės. Išgirdus terminą reklamos gamyba dažnai susimąstome, kokia tai plati sąvoka. Juk į ją įeina ne tik įvairios išorės bei vidaus reklamos (tūrinės raidės, led reklama, šviesdėžės, stendai, skydai, transporto apklijavimas reklama, stiklo padengimas šerkšno plėvele, pilonai, nukreipiamosios nuorodos ir kt.), bet ir reklaminės skrajutės, vizitinės kortelės ar kita spauda. Šiame straipsnyje norime Jums suteikti šiek tiek aiškumo ir pasidalinti, iš kokių medžiagų yra gaminama tam tikri reklamos gaminiai, bei kokio tipo reklamas Jums gali pagaminti reklamos gamybos profesionalai MB „Reklamos kepėjai.

Įvairių medžiagų pritaikymo galimybės

Įvairių medžiagų pritaikymo galimybės

Reklamos gamyba ant stiklo

Kokia reklama gali būti pagaminta ant stiklo? Ogi paprasčiausias Jūsų logotipas gali atsidurti ant stiklinio skydo arba ant vitrinų, tarp kitko, reklamos ant vitrinų yra bene dažniausiai ir geriausiai matomos mums einant gatve. Šie reklamos gaminiai ypač populiarūs verslininkų, kurie turi įsirengia savo saloną ar parduotuvę miesto centrinėse gatvėse.

Kokių dar reklamos būdų galima tikėtis pamatyti ant stiklo? Ofisuose ant stiklinių pertvarų klijuojamas PVC plėveles. Dažnai pertvaros yra apklijuojamos šerkšno plėvele, kad būtų išlaikomas konfidencialumas, privatumas ir nebūtų blaškomi darbuotojai. Taigi, PVC plėvelės klijavimas ant stiklo tikrai yra populiarus pasirinkimas tarp verslininkų.

Naudinga pasidomėti:

Reklamos gamyba iš/ant metalo

Ši reklamos gaminių kategoriją būtų bene didžiausią iš visų. Į ją galime įtraukti labai daug reklamos gaminių: tūrines raides, led reklama, šviesdėžes ir kt. PVC plėvele galima apklijuoti įvairias transporto priemones, taip didinant Jūsų įmonės žinomumą keliuose. Taip pat stendai ir skydai gali būti aptraukti ne tik PVC plėvele, bet ir tentu. Led reklama, šviesdėžės, tūrinės raidės yra gaminamos iš metalinių korpusų, kuriuose būna įmontuoti šviečiantys diodai. Šios reklamos privalumas – ji ypatingai ryški naktį ir traukia kiekvieno praeivio dėmesį. Didelė ar šiek tiek mažesnė, bet originali tūrinė reklama gali būti kabinama ant prekybos centrų išorės/vidaus sienų.

Reklamos gamyba iš putplasčio

Dar vienas šiek tiek įdomesnis reklamos gamybos būdas, kai reklama yra pagaminta iš įvairaus putplasčio (polistireninio ar ekstruzinio). Dažniausiai putplastis yra pasirenkamas, kaip medžiaga iš kurios gaminamos tūrinės raidės. Ši medžiaga bene pigiausia ir lengviausia, su kuria patogu dirbti, nes reklama be didelių konstrukcijų yra tiesiog priklijuojama norimoje vietoje. Verta paminėti, jog tai gali būti naudojama viduje, siekiant pagražinti Jūsų ofisą logotipu ar kitokia interjero detale bei išorėje, nes putplastis yra labai atsparus vandeniui. Dar vienas privalumas, jog reklama gali būti pagaminta norimo dydžio, nėra formų ribojimo, nudažyta norima spalva ar jau esamos spalvos putplasčio.

Visas šias išvardintas vidaus bei išorės reklamas Jums gali pagaminti reklamos gamybos specialistai, tačiau rekomenduojame visada pirmiausia pasikonsultuoti, dėl norimo reklamos gaminio. Tik įvertinus visas indikacijas galima rasti geriausią sprendimą būtent Jums. Todėl nedvejokite ir kreipkitės. Jūsų norai bus išpildyti su kaupu!

Susisiekite su mumis

Telefono numeriai

El. pašto adresai

Darbo laikas

  • Pirmadienis – Penktadienis: 08:00 – 17:00
  • Šeštadienis – Sekmadienis: uždaryta.

Boxe.lt