Kaip atsikratyti kanalizacijos kvapo namuose

Kaip atsikratyti. Jokia paslaptis, kad dvokas iš kanalizacijos gali išvesti iš kantrybės net ir pačius kantriausius. Kai dvokas stiprėja ir panaudotos priemonės neveikia, smarvė iš kanalizacijos gali namus paversti tikra pragaro vieta. Todėl ypač svarbu žinoti veiksminga priemones ir priežastis dėl kurių atsiranda dvokas.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti, kai susiduriame su nemaloniais buitiniais kvapais, yra sužinoti, kaip atsikratyti blogų kvapų namuose, ypač kuomet šnekame apie kanalizacijos kvapą.

Kaip atsikratyti kvapo

kaip atsikratyti

Jei jūsų vonios kambarys, virtuvė ar skalbimo patalpa ir toliau skleidžia nemalonų kvapą, nesvarbu, kiek jūs valote, tuomet klausiate savęs, kodėl namai smirda kaip kanalizacija, gali būti, kad reikėtų imtis rimtesnių priemonių.

Naudinga pasidomėti:

Kanalizacijos kvapai gali atsirasti bet kurioje jūsų namų vietoje su nutekėjimo arba vandens linija: kriauklės, dušai, vonios ir taip pat, tualetai, visi gali sukelti kanalizacijos kvapą namuose. Be to, nemalonūs kvapai, dažnai neduoda ramybės ir nuotekų valymo įrenginius naudojančius individualiuose namuose. Dvokas gali pradėti atsirasti ir stiprėti dėl kelių priežasčių:

 • Neprižiūrimi nuotekų valymo įrenginiai;
 • Apleisti valymo įrenginiai, kai namus įsigyja nauji savininkai ir susiduria su kvapo problema;
 • Rezervuaras yra išpumpuojamas, nuotekos išvežamos, o talpykla išplaunama. Taip talpykloje atsiranda negyvos bakterijos, kurios gamina kvapus;
 • Jei kanalizacijoje yra sumažėjęs nuotekų pralaidumas reiškia, kad kažkur sistemoje atsirado „stovintis” vanduo, todėl ypač šiltu laikotarpiu, nemalonus kvapas tampa itin aštriu;

[the_ad id=’501′]

Taigi, turite žinoti kelis būdus, kurie padės jums atsikratyti blogo kanalizacijos kvapo.

Pasidomėjimui:

Kanalizacijos kvapai veikia mūsų organizmą labiau, nei tik užriečia nosį. Jie gali būti pavojingi sveikatai. Priklausomai nuo kanalizacijos dujų kvapų tipo ir sunkumo, jie gali sukelti vieną ar daugiau iš šių negalavimų:

 • Dirginimas;
 • Galvos skausmas;
 • Nuovargis;
 • Apetito praradimas;
 • Prasta atmintis;
 • Svaigulys;
 • Sinuso infekcijos;
 • Bronchitas;
 • Plaučių uždegimas;

Vietoj to, kad kvapus maskuoti ar bandyti šalinti oro gaivikliais, ieškokite priemonių, kaip efektyviai pašalinti kanalizacijos kvapų židinį.

Keli patarimai

[the_ad id=’501′]

kanalizacijos kvapo naikinimas

Kanalizacijos kvapas namuose: Dušo nuotekos

Reikės: muilo, vandens ir didelio skersmens šepečio.

Nors tai gali atrodyti stebinančiai, tačiau kanalizacijos kvapai iš dušo drenažo yra kur kas dažnesni nei iš tualeto!

Rečiau naudojami dušai dažniau sukelia nemalonius kanalizacijos kvapus. Taip yra todėl, kad be dažno naudojimo, vanduo gali išgaruoti iš nuotekų vamzdžio. Taigi, norint išvengti nemalonių kvapų, paprasčiausiai, karts nuo karto paleiskite vandenį bėgti ir, be abejo, valykite vamzdžius – Priemonės.

Jei jūsų vandentiekis nėra probleminis, tuomet tai gali gali būti nešvari nutekėjimo sistema. Laikui bėgant bioplėvelė kaupiasi mūsų nuotekose ir vamzdynuose; šis kaupimasis gali sukelti nemalonius kvapus, kuris ypač pablogėja, kuomet yra paleistas bėgantis vanduo. Generuojamos nuotekos „stumia” susikaupusias dujas lauk, todėl radusios išėjimą, jos gali pasiekti ir namų erdves. Vietoj to, kad kanalizacijos dujos nustumtų atgal, vandens srautas sutrikdo bioplėvelės paviršių ir sukelia dar stipresnius kvapus.

[the_ad id=’501′]

Laimei, norėdami pašalinti bioplėvelę, tiesiog reikia išvalyti vamzdžius. Naudodami muilą, karštą vandenį ir šepetėlį, prieš tai praskalaukite vamzdžius šaltu vandeniu.

Papildoma informacija

[the_ad id=’501′]

Papildomi būdai norint namų sąlygomis panaikinti kanalizacijos kvapus.

Jei kanalizacijos kvapai pasklido po jūsų namus, pagalvokite prieš skambindami vietiniams santechnikams. Štai kaip atsikratyti blogų kvapų namuose.

Išvalykite santechnikos angas

Nuotekų angos dažnai būna virš pagrindinio vonios kambario. Užsikimšusios nuo lapų, nuolaužų ar negyvų gyvūnų angos gali užkirsti kelią kanalizacijos dujoms tinkamai išleisti.

Naudokite prevencinį valymą drenažuose

Prevencinis drenažo valymo receptas:

 • Baltas actas (1 puodelis)
 • Soda (1/4 puodelis)
 • Karštas vanduo

Jei norite, kad kanalizacijos kvapai vėl negrįžtų, reguliariai valykite kanalizaciją, kad būtų išvengta bioplėvelės susidarymo vamzdžiuose.

Biologinės bakterijos kanalizacijai

[the_ad id=’501′]

Taip pat skaitykite:

Greičiausiai daugelis žino, jog kanalizacijoje galima aptiki begales bakterijų. Vienos jų yra gerosios, kitos blogosios. Būtent blogosios bakterijos, kitaip dar vadinamos negyvomis ir gamina dvoką, kuris nekontroliuojamas gali sukelti daug rūpesčių. Todėl ieškantiems efektyvių priemonių naudinga susipažinti su Buksvarus.lt siūlomomis priemonėmis. Bakterijos kanalizacijai, kaip jas vadina žmonės greitai suskaido negyvas bakterijas, sistemoje paskleisdamos gerąsias. Gerosios bakterijos yra atsakingos už biologinius degradacinius teršalų procesus. Sklandžiai bei efektyviai skaidomi mikroorganizmai neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams, o esant, panaikina jų atsiradimo židinį.

[the_ad id=’501′]

Efektyvios bakterijos kanalizacijai

Pripažinus faktą, kad buitinėmis priemonėmis panaikinti kvapo kanalizacijoje nepavyks ir sutikus su pralaimėjimu yra kitas būdas. Ženkliai efektyvesnis kanalizacijos kvapo naikinimas yra biologinės priemonės. Jau minėtas Buksvarus.lt siūlo efektyvią priemonę, kuri kvapą panaikina per 24 valandas ir per 30 dienų atstato septikų darbines funkcijas. Todėl rinkitės šią priemonę, kai smirda kanalizacija.

kai smirda kanalizacija, kaip atsikratyti kvapo

Panaudojus kvapo naikinimo kanalizacijoje priemones, kurios reikalauja eiliškumo panaudojant, nuo kito mėnesio yra rekomenduojamas naudoti biologinis aktyvatorius STARWAX. Tai maišeliuose supakuota priemonė, kurią rekomenduojama naudoti po 1 pakelį kas savaitę. Jei pasidomėsite atrasite informaciją, kad šios priemonės pakanka iki 4 mėnesių. Ir tinka ji septikams, visų rūšių valymo įrenginiams į kurių sąrašą patenka kanalizacijos duobės, šuliniai, lauko tualetai.

biologinis aktyvatorius, kai dvokas kanalizacijoje yra panaikintas

Žinoma, buityje galima susidurti su įvairiais variantais, todėl kiekvienoje situacijoje yra siūlomos vis kitokios rūšies bakterijos. Tarkime, kad problemą su nemaloniu dvoku Jūs jau išsisprendėte, bet namuose gyvena 4 ar daugiau asmenų šeima. Priklausomai nuo maisto gaminimo aktyvumo virtuvėje, biologinio aktyvatoriaus gali nepadėti iki gali atstatyti stabilias įrenginio funkcijas. Tam gali įtakoti didesnis chemijos buityje naudojimas. Ligonių naudojami antibiotikai ir kiti medicininiai preparatai. Taip pat įtakos turi ir grindų ar paviršių valymo priemonės. Tokioje situacijoje yra rekomenduojama rinktis bakterijas septikams STARWAX oranžinėje pakuotėje. 500 gramų pakuotės pakanka iki 6 mėnesių ir net daugiau.

Bakterijos septikams yra atsparios antibiotikų poveikiui, rūgštims, sodai ar buitiniam chlorui. Unikalios formulės dėka, bakterijos veikia sąveikaudamos su biologiniais teršalais: celiulioze, riebalais, maisto likučiais, plaukais ir kitomis medžiagomis. Todėl priklausomai nuo generuojamų nuotekų kiekio, šios priemonės gali užtekti 6 ir net daugiau mėnesių. Šios bakterijos užtikrins sklandų septiko darbą visus pusę metų. Todėl prieš pasirenkant antrą biologinį preparatą apgalvokite ir priimkite teisingą sprendimą.

bakterijos septikams, jei namuose gyvena daugiau nei 4 asmenų šeima.

Boxe.lt

[the_ad id=’501′]