Kondicionierių nuoma

Karšta ar šalta, žmogus visuomet nori jaustis patogiai. Ypatingai atėjus karščiams norima namuose, darbo ar organizuojamos šventės vietoje jausti vėsą. Komforto gerinimui yra siūloma puiki išeitis – kilnojamų arba mobilių kondicionierių nuoma, kuri pagelbės įvairiais gyvenimo atvejais. Esant poreikiui, galima atrasti ir drėgmės surinkėjų nuomos paslaugas, bet greičiausiai, kad surinkėjas bus naudingas esant tik dideliai oro drėgmei bei didesnei oro temperatūrai nei 30 laipsnių. Esant dideliai oro temperatūrai drėgmės surinkėjas ar kompresorinis sausintuvas bus ženkliai našesnis ir surinks daugiau litrų drėgmės, nei esant žemesnei temperatūrai.

Kondicionierių nuoma

[the_ad id=’501′]

kondicionierių nuiomaNuoma jau senei nieko nebestebina. Mes įpratome nuomotis įrankius darbui, rūbus renginiams, automobilius atostogoms ar sporto inventorių aktyvioms pramogoms. Tik pagalvokite kaip patogu būdų išsinuomoti oro kondicionierių karštomis dienomis? Kai kurie iš šių įrenginių ne tik, kad kainuoja daug, bet juos reikia ir tinkamai pastatyti, o tai reiškia ir montavimo darbus, kuriuos kažkas turės atlikti. Jei jūs to nemokate padaryti, tai reikės samdyti specialistus, už tai teks sumokėti papildomai. Taigi, išlaidos oro kondicionieriui ar drėgmės surinkėjui dar padidės. Taip pat verta pagalvoti ir apie tai, kad šaltuoju metų laiku įrenginys tik užims vietą. Ar esate numatę vietą sandėliavimui?
Dabar yra puiki išeitis – kilnojamas arba dar kitaip vadinamas mobilus oro kondicionierius arba kompresorius, kuris surenka drėgmę. Jo stovėjimo vieta parenkama pagal jūsų norus. Be to, visuomet galima pakeisti įrenginio buvimo vietą. Kilnojamų vėsinimo įrenginių nuoma yra puikus sprendimas tiems, kurie nori patogiai ir tik tada, kai to labiausiai reikia, naudotis šiuo prietaisu nešvaistant pinigų. Verta pasakyti, kad kilnojamą oro kondicionierių pastatysite ne tik bet kur ir bet kada, bet ir neprireiks papildomų montavimo darbų. Įrenginys turintis specialius ratukus leidžia lengvai keisti jo buvimo vietą, o karštą orą išpučianti sistema nereikalauja didelių techninių žinių.

[the_ad id=’501′]


Dažnai klausiama ar kilnojamas oro kondicionierius skiriasi nuo stacionaraus? Į šį klausimą galima atsakyti taip: veikimo principas nesiskiria. Vis dėl to skirtumų galima pastebėti. Pavyzdžiui, stacionarus oro kondicionierius yra sudarytas iš dviejų blokų, t. y. vidinio ir išorinio. Tuo tarpu mobilus oro kondicionierius turi tik vieną įrenginyje, kuris yra viduje. Visa kita yra įprasta stacionariems įrenginiams: kompresorius, garintuvas, filtrai, kondensatorius. Tai reiškia, kad viskas yra įprasta, kas ir priklauso paprastiems įrenginiams. Galima paminėti ir tai, kad kai kurie gamintojai siūlo kilnojamus oro kondicionierius, kurie turi papildomas galimybes, pavyzdžiui, šaltuoju metų laiku gali šildyti patalpas. Taip pat galima rasti tokių, kurie sausina ar gerina patalpų orą. Kaip matome privalumų šie įrenginiai turi daug, bet kiekviena funkcija, šiek tiek, pakelia ir pačio įrenginio kainą. Tad, jeigu Jums įrenginio reikia tik trumpam laikotarpiui, ar vos vienai progai, kodėl reikėtų investuoti jo įsigijimui?
Tinkamas patalpų mikroklimatas labai svarbus norint ne tik gerai jaustis, bet ir būti sveikoje aplinkoje. Esant karštam orui tinkama temperatūra leidžia jaustis patogiai. Tai užtikrina oro kondicionieriai ir drėgmės surinkėjai, kurių nauda jau senai įrodyta, o jų nuoma leidžia sutaupyti ne tik pinigus, bet ir brangų laiką.

Statybinės medžiagos.

Nuomos paslaugos:

[the_ad id=’501′]