Kranų nuoma. Medžiams genėti, statybų, aplinkos tvarkymo darbams, kėlimui

[the_ad id=’501′]

kranu nuoma kaina

Kranų nuoma: kokiu tikslu tinka ši paslauga?

Kranų nuoma

[the_ad id=’501′]

Visas šiuo metu teikiamas paslaugas galėtume skirstyti pagal įvarius kriterijus pradedant nuo bokštelio ar keltuvo ir baigiant kranais. Siekiant skirstyti visas teikiamas paslaugas būtent pagal šį kriterijų reikia akcentuoti, kad galėtume siūlyti tokius pasirinkimo variantus. Ypač retai, retai, dažnai bei ypač dažnai reikalingos paslaugos. Kranų nuoma drąsiai būtų galima vadinti tą paslaugą, kuri yra reikalinga arba ypač retai, arba retai. Juk dažnam žmogui krano prireikia vos kartą per kelerius metus, jei žmogus yra ūkininkas arba statybininkas.

Tačiau įdomus dalykas yra tas, jog nors krano nuoma ir yra ta paslauga, kur žmogui yra reikalinga iš tiesų retai, būtent šio įrenginio pagalba galima atlikti labai įvairius darbus, ko rankomis atlikti nepajėgtume. Kokie tie darbai arba kokiu tikslu gali būti reikalinga krano nuomos paslauga? Apie tai kviečiame sužinoti plačiau.

Medžiams genėti ar nupjauti

Jau ilgą galvojate, kad būtų pats metas atnaujinti sau priklausančią teritoriją ir nupjauti keletą medžių? Nors tai nėra sudėtingas darbas, teks pasirūpinti priemonėmis darbui, kurių dėka užduotį atliktumėte greičiau bei lengviau. Žinoma, medžių pjovimui galite rinktis įvairius darbo metodus ar įrankius, tačiau kranas yra vienas iš tų pasirinkimų, kuris garantuos greitą, saugų ir efektyvų darbą.

Statyboms

[the_ad id=’501′]
Krano nuoma pravers ir tuo atveju, jei planuojate statybas. Žinoma, jei bus statoma ar renovuojamas tik vieno aukšto pastatas, tokiu atveju tikėtina, kad kuo puikiausiai išsiversite ir be krano, tačiau jei planuojamos 3, 4 ar daugiau aukštų turėsiančio pastato statybos,  kranas taps viena reikalingiausių priemonių šiam darbui atlikti.

Aplinkos tvarkymo darbams

Praūžė vėtra, pridariusi daugybę nuostolių? Baigtos statybos? O galbūt tiesiog nusprendėte išvalyti aplinką pašalindami jau senus rakandus, įvairių statybinių medžiagų likučius? Kad ir kokia bebūtų situacija, reikia pastebėti, kad didelio mąsto aplinkos darbai yra atliekami kur kas greičiau bei efektyviau tuomet, kai dirba ne tik darbščių bei entuziastingų žmonių komanda, bet, kai priimami protingi sprendimai ir į pagalbą pasikviečiama technika.

Kėlimo darbai

 

Kartais tenka atlikti ir kėlimo darbus – sukrauti tam tikras medžiagas ar tiesiog kokį nors objektą perkelti iš vienos vietos į kitą. Puiku, jei krovinys sveria vos keliolika ar kelias dešimtys kilogramų – tokiu atveju jį iš vienos vietos perkels kelių žmonių komanda, neįdedant daug pastangų, tačiau, jei objektas sveria kelis šimtus kilogramų, akivaizdu, kad žmogiškų išteklių čia bus per maža, tuo tarpu naudojant kraną net ir patys sunkiausi kroviniai bus perkeliami greitai ir paprastai.

Statybinės medžiagos.

Nuomos paslaugos:

[the_ad id=’501′]

kranų nuoma
nuomojame autokranus