Kategorijos archyvas: Naujienos

Kaip atsikratyti kanalizacijos kvapo namuose

Jokia paslaptis, kad dvokas iš kanalizacijos gali išvesti iš kantrybės net ir pačius kantriausius. Kai dvokas stiprėja ir panaudotos priemonės neveikia, smarvė iš kanalizacijos gali namus paversti tikra pragaro vieta. Todėl ypač svarbu žinoti veiksminga priemones ir priežastis dėl kurių atsiranda dvokas.

Pirmas dalykas, kurį reikėtų padaryti, kai susiduriame su nemaloniais buitiniais kvapais, yra sužinoti, kaip atsikratyti blogų kvapų namuose, ypač kuomet šnekame apie kanalizacijos kvapą.

Kaip atsikratyti kvapo

kaip atsikratyti

Jei jūsų vonios kambarys, virtuvė ar skalbimo patalpa ir toliau skleidžia nemalonų kvapą, nesvarbu, kiek jūs valote, tuomet klausiate savęs, kodėl namai smirda kaip kanalizacija, gali būti, kad reikėtų imtis rimtesnių priemonių.

Kanalizacijos kvapai gali atsirasti bet kurioje jūsų namų vietoje su nutekėjimo arba vandens linija: kriauklės, dušai, vonios ir taip pat, tualetai, visi gali sukelti kanalizacijos kvapą namuose. Be to, nemalonūs kvapai, dažnai neduoda ramybės ir nuotekų valymo įrenginius naudojančius individualiuose namuose. Dvokas gali pradėti atsirasti ir stiprėti dėl kelių priežasčių:

 • Neprižiūrimi nuotekų valymo įrenginiai;
 • Apleisti valymo įrenginiai, kai namus įsigyja nauji savininkai ir susiduria su kvapo problema;
 • Rezervuaras yra išpumpuojamas, nuotekos išvežamos, o talpykla išplaunama. Taip talpykloje atsiranda negyvos bakterijos, kurios gamina kvapus;
 • Jei kanalizacijoje yra sumažėjęs nuotekų pralaidumas reiškia, kad kažkur sistemoje atsirado „stovintis“ vanduo, todėl ypač šiltu laikotarpiu, nemalonus kvapas tampa itin aštriu;

Taigi, turite žinoti kelis būdus, kurie padės jums atsikratyti blogo kanalizacijos kvapo.

Kanalizacijos kvapai veikia mūsų organizmą labiau, nei tik užriečia nosį. Jie gali būti pavojingi sveikatai. Priklausomai nuo kanalizacijos dujų kvapų tipo ir sunkumo, jie gali sukelti vieną ar daugiau iš šių negalavimų:

 • Dirginimas;
 • Galvos skausmas;
 • Nuovargis;
 • Apetito praradimas;
 • Prasta atmintis;
 • Svaigulys;
 • Sinuso infekcijos;
 • Bronchitas;
 • Plaučių uždegimas;

Vietoj to, kad kvapus maskuoti ar bandyti šalinti oro gaivikliais, ieškokite priemonių, kaip efektyviai pašalinti kanalizacijos kvapų židinį.

Keli patarimai

kanalizacijos kvapo naikinimas

Kanalizacijos kvapas namuose: Dušo nuotekos

Reikės: muilo, vandens ir didelio skersmens šepečio.

Nors tai gali atrodyti stebinančiai, tačiau kanalizacijos kvapai iš dušo drenažo yra kur kas dažnesni nei iš tualeto!

Rečiau naudojami dušai dažniau sukelia nemalonius kanalizacijos kvapus. Taip yra todėl, kad be dažno naudojimo, vanduo gali išgaruoti iš nuotekų vamzdžio. Taigi, norint išvengti nemalonių kvapų, paprasčiausiai, karts nuo karto paleiskite vandenį bėgti ir, be abejo, valykite vamzdžius – Priemonės.

Jei jūsų vandentiekis nėra probleminis, tuomet tai gali gali būti nešvari nutekėjimo sistema. Laikui bėgant bioplėvelė kaupiasi mūsų nuotekose ir vamzdynuose; šis kaupimasis gali sukelti nemalonius kvapus, kuris ypač pablogėja, kuomet yra paleistas bėgantis vanduo. Generuojamos nuotekos „stumia“ susikaupusias dujas lauk, todėl radusios išėjimą, jos gali pasiekti ir namų erdves. Vietoj to, kad kanalizacijos dujos nustumtų atgal, vandens srautas sutrikdo bioplėvelės paviršių ir sukelia dar stipresnius kvapus.

Laimei, norėdami pašalinti bioplėvelę, tiesiog reikia išvalyti vamzdžius. Naudodami muilą, karštą vandenį ir šepetėlį, prieš tai praskalaukite vamzdžius šaltu vandeniu.

Papildoma informacija

Papildomi būdai norint namų sąlygomis panaikinti kanalizacijos kvapus.

Jei kanalizacijos kvapai pasklido po jūsų namus, pagalvokite prieš skambindami vietiniams santechnikams. Štai kaip atsikratyti blogų kvapų namuose.

Išvalykite santechnikos angas

Nuotekų angos dažnai būna virš pagrindinio vonios kambario. Užsikimšusios nuo lapų, nuolaužų ar negyvų gyvūnų angos gali užkirsti kelią kanalizacijos dujoms tinkamai išleisti.

Naudokite prevencinį valymą drenažuose

Prevencinis drenažo valymo receptas:

 • Baltas actas (1 puodelis)
 • Soda (1/4 puodelis)
 • Karštas vanduo

Jei norite, kad kanalizacijos kvapai vėl negrįžtų, reguliariai valykite kanalizaciją, kad būtų išvengta bioplėvelės susidarymo vamzdžiuose.

Biologinės bakterijos kanalizacijai

Taip pat skaitykite:

Greičiausiai daugelis žino, jog kanalizacijoje galima aptiki begales bakterijų. Vienos jų yra gerosios, kitos blogosios. Būtent blogosios bakterijos, kitaip dar vadinamos negyvomis ir gamina dvoką, kuris nekontroliuojamas gali sukelti daug rūpesčių. Todėl ieškantiems efektyvių priemonių naudinga susipažinti su Buksvarus.lt siūlomomis priemonėmis. Bakterijos kanalizacijai, kaip jas vadina žmonės greitai suskaido negyvas bakterijas, sistemoje paskleisdamos gerąsias. Gerosios bakterijos yra atsakingos už biologinius degradacinius teršalų procesus. Sklandžiai bei efektyviai skaidomi mikroorganizmai neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams, o esant, panaikina jų atsiradimo židinį.

Dujų silikatiniai blokeliai. Ieškote gamintojų?

Dujų silikato blokeliai yra labai populiari prekė, kurią gamina daugybė įvairių gamintojų, tad pats metas susipažinti ir su keliais iš jų.

Dujų silikato blokeliai

dujų silikato blokeliai

Aeroc

Tai – dar vienas pasirinkimas dujų silikato blokelių ieškantiems žmonėms.  Šie blokeliai yra gaminami iš Latvijoje, ir Estijoje. Jų aukštis – 20 cm, ilgis – 60 cm,  tuo tarpu plotis – labai įvairūs: jis siekia 10; 15; 20; 25; 30; 37,5;  ir 50 cm. Taip pat pirkėjams yra siūlomi pertvarų blokai bei U formos blokai. Kalbant apie šių gaminių privalumus, matyti, kad pirkėjo lauks visa puokštė: jie puikiai izoliuoja šilumą bei garsą, yra ekologiški, atsparūs ir šalčiui, ir drėgmei. Tačiau ir tai dar ne viskas, kadangi yra lengvai apdirbami, naudoti juos statyboms – vienas malonumas.

Prefbet

Tai – lenkų gamintojas, siūlantis cm aukščio blokelius. Jie turi išėmimus, todėl yra kur kas patogiau dirbti. Kaip ir įprasta, Prefbet blokeliai turi labai daug privalumų: jie atsparūs ugniai,  lengvai apdorojami – paprasta atlikti bet kokį veiksmą – pjauti, gręžti arba įkalti vinį). Taip pat yra geras pasirinkimas, kai reikia izoliuoti garsą arba šilumą.

ytong duju silikato blokeliai

Ytong

Tai – švedų gamintojas, tačiau produkcija  dabar yra gaminama net 4 žemynuose 17 valstybių. Kaip matyti, gamybos mąstai yra iš tiesų įspūdingi, tačiau, jei atkreiptume dėmesį į gaminių privalumus, suprastume, kodėl jie yra tokie populiarūs. Šio gamintojo produkcija – duju silikato blokeliai, jie puikiai tinka naudoti statant tiek gyvenamuosius, tiek pramoninius, tiek komercinius pastatus. Pagamina iš natūralių komponentų, užtikrinama efektyvi šiluminė izoliacija, o taip pat žmogaus sveikatai palankus mikroklimatas bei puiki akustinė izoliacija. Dar viena puiki šios produkcijos savybė yra ta, kad radiacinis spinduliavimas – mažesnis nei leidžia normos. Produkcijos įvairovė, kurią šiandien siūlo Ytong, yra labai didelė. Pirkėjai gali įsigyti: lygių paviršių blokelius, blokelius su išpjovomis, U formos blokelius, armuotas plokštes, perdengimo plokštes.

Solbet

Dar vienas rinkos žaidėjas yra dujų silikato blokelių gamintojas Solbet. Tai – Lenkijos gamintojas, kurio produkcija vertinama dėl daugybės puikių savybių. Blokelių aukštis – 24 cm, ilgis – 59 cm, o plotis labai įvairus – 6; 8; 10; 12; 18; 20; 24; 30; 36; 40 bei 42 cm. Blokelių tūrio tankis siekia nuo 400 kg/m³ iki 500 kg/m³. Gamintojas siūlo ir U formos blokelių.

Tačiau tai – tik nedidelė dalis gamintojų, galinčių pasiūlyti tokio pobūdžio produkcijos. Taigi, rinkdamiesi nepamirškite pasidomėti ir kitais pasirinkimais.

Blokeliai – Boxe.lt

Lauko baseinai plastikiniai. Gamyba ir priežastys įsigyti.

Priežastys, tokios kaip galimybė taupyti savo laiką ar pinigus, o taip pat – gerinti sveikatą, jau skelbtos senei. Kaip jau supratote, visas šias galimybes jums atveria  sprendimas turėti baseiną tiesiog savo namų aplinkoje (plastikiniai lauko baseinai – ieškantiems optimalaus sprendimo). Tačiau dabar turėsite progą susipažinti ir su dar keliomis svarbiomis priežastimis.

Toliau skaityti Lauko baseinai plastikiniai. Gamyba ir priežastys įsigyti.

Ko tikisi klientai – perkraustymo paslaugos

Ko tikisi klientai – perkraustymo paslaugos

Teikiama daugybė įvairių paslaugų, tačiau svarbiausia tai, kad kiekviena paslauga besinaudojantys žmonės turi tam tikrų lūkesčių. Ir tik tuo atveju, jei pastarieji bus pateisinti,  paslaugų teikėjai gali būti tikri, kad klientai liks patenkinti suteikta paslauga ir noriai ja naudosis dar kartą. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, kad siekiant puikiai patenkinti visus klientų lūkesčius, visų pirma apskritai reikia žinoti, kokie jie yra. Taigi, ko tikisi perkraustymo paslaugų klientai? Apie tai – jau netrukus.

Toliau skaityti Ko tikisi klientai – perkraustymo paslaugos