Pastolių nuoma

Pastolių nuoma: kodėl verta pasinaudoti paslauga? Statybos darbų terminai, kuriuos ženkliai sutrumpina pastolinių konstrukcijų nuoma.

Pastolių nuoma

[the_ad id=’501′]

Yra daug darbų, kurių neįmanoma atlikti be tam tikrų pagalbinių priemonių. Spėkite, kas sieja visus šiuos darbus: medžio nupjovimas, stogo dengimas, antro aukšto langų valymas, sienų dažymas? Taip, norint atlikti visus šiuos darbus tinkamai, teks būti bent kelių metrų aukštyje. Savaime suprantama, to nepavyks padaryti paprastai, tad teks ieškoti priemonių. Ar žinote, kokia yra viena labiausiai tinkančių? Tai – pastoliai. na, o priežasčių kodėl šiuos ir kitus darbus derėtų atlikti palypėjus ant pastolių, yra ne viena.

Informacija apie pastolius

Pastolių poreikį nuomai įtakoja ne oro sąlygos, bet vykdoma veikla. Suprantama, kad kai kurie statybų sektoriai yra priklausomi nuo metų laiko ir sezoniškumo. Tačiau fasadų apdailos darbai, valymo paslaugos ar skubios rekonstrukcijos poreikis nepaiso oro sąlygų. Jei darbus atlikti privalu čia ir dabar, pastolių nuoma gali būti geriausia bei pigiausia išeitis taupant laiką.

Pastoliai

Patogūs, saugūs ir lengvi įrankiai darbų atlikimui yra kone pagrindinis kriterijus, pagal kurį yra pasirenkami pastoliai nuomai. Nedidelė nuomos kaina, patogus transportavimas bei greitas surinkimas – tai, ko ieškoma statybų piko metu.

Tarpusavyje lengvai sujungiamos aliuminio ar metalinių strypų konstrukcija, kuri gali būti su laiptais ar pakopomis – pastoliai. Tokios konstrukcijos leidžia įgyvendinti įvairius darbus.

  • Statyti namus;
  • Atlikti įvairaus sudėtingumo remonto darbus;
  • Pritaikyti ir panaudoti kitų darbų įgyvendinimui.

Pastolių rūšys

[the_ad id=’501′]

 

Bokštiniai pastoliai

pastoliu nuoma

Bokštiniai mobilūs pastoliai – šios modifikacijos konstrukcijas nuomoja tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Jie skirti darbų atlikimui didesniame aukštyje. Dėl konstrukcijos tvirtumo, daugelis bendrovių nuomojasi būtent šias konstrukcijas. Tai praktiškas ir taupus pasirinkimas nuomai.  

Laiptiniai bokšteliai

pastoliu nuoma

Laiptiniai bokštiniai pastoliai – taupant žmoniškuosius resursus ir laiką, laiptiniai bokšteliai yra pastolių sudedamooji dalis, kuri leidžia kiekvieną aukščio lygį pasiekti nenusileidžiant ant žemės. Perlipti į kitą aukšto lygį galima laiptinės konstrukcijos pagalba. Tai – naudingiausia nuoma ir kainuojanti mažiau, kai darbų objektas nėra mažas ir siekia kelis aukštus.

Fasadiniai pastoliai

pastoliu nuoma

Fasadiniai pastoliai – pilnai arba dalinai galinti uždengti viso namo fasadą konstrukcija. Vykdant didelių objektų statybos ar rekonstrukcijos darbus, toks sprendimas nuomai yra geriausias. Visas fasadas padengtas pastolių konstrukcija leidžia darbus atlikti per itin trumpą laikotarpį, nes pastolių nereikia stumdyti ar perkelti. Pigi nuoma ir efektyvus laiko taupymas – nuomojami pastoliai – Boxe.lt

Mobilūs pastoliai

pastoliu nuoma

Mobilūs suskleidžiami pastoliai – ieškantiems mobiliumo galimybių statybose, pastoliai, kuriuos galima lengvai perkelti į kitą vietą neišardant jų – patogus pasirinkimas. Tokias konstrukcijas galima naudoti sienų ar lubų dažymui, namo pastogės remonto ar įrengimo darbams. Jų nereikia kaskart išardyti ir perrinkti, kad perkelti į kitą objekto vietą. Tereikia atleisti stabdžius ir pervežti konstrukcijas.

Stoginiai pastoliai

pastoliu nuoma

Stoginiai pastoliai – stogdengiai žino, kad pasitaiko tokių stogų, kur be stoginių pastolių, atlikti darbų praktiškai neįmanoma. Boxe.lt siūlo išeitį, stoginių pastolių nuomą priimtina kaina. Ieškote patogumo, susiraskite Boxe.lt

[the_ad id=’501′]

Pastoliai yra pagrindinis ir saugiausias pagalbininkas statybų sektoriuje, todėl pritrūkus įrankių ir tikintis įsitekti į terminus, pastolių nuoma – geriausias sprendimas dėl daugelio kriterijų.

Reikiamas aukštis

Vardindami šiame tekste paminėtus darbus teigėme, jog apytikriai juos galima atlikti maždaug kelių metrų aukštyje. Tačiau toks poreikis būna ne visada, kadangi neretai tenka palypėti ir dar aukščiau – priklausomai nuo situacijos, darbai gali būti atliekami ir 4 ar 5 metrų ar keliasdešimt metrų aukštyje. Jei garantuoti 1,5 ar 2 merų aukštį dar būtų galima naudojantis kopėčiomis, tai pakilti aukščiau ir dirbti saugiai tikrai nepavyks. Vienas geriausių būdų garantuoti reikiamą aukštį ir užtikrinti saugumą, yra pastoliai – galite jų rinktis tiek, kiek jų reikia tam, kad būtų sudarytos visos sąlygos dirbti reikiamame aukštyje, įskaičiuojant ir darbų saugos reikalavimus.

Patogumas

Dar viena, ne ką mažiau svarbi priežastis, kodėl verta rinktis pastolius yra ta, kad būtent ši darbo priemonė garantuos patogumą. Sutikite, jog atlikti išvardintus darbus būnant kelių metrų aukštyje nėra patogu. Taigi, būtina pasirūpinti, kad sąlygos būtų kuo patogesnės. Jos tokios ir bus, jei naudositės pastoliais. Tiesa svarbu paminėti ir kitą elementą – kai darbams atlikti yra sudarytos patogios sąlygos, tai darbą atlikti galima per trumpesnį laiko tarpą.

Saugumas

[the_ad id=’501′]

Išvardintus darbus galima atlikti ir naudojantis kopėčiomis. Tik ar tai saugu? Viskas priklauso nuo darbo sudėtingumo, tačiau tikimybė susižeisti bus kur kas mažesnė tuo atveju jei vietoj kopėčių rinksitės pastolius.
Na, o baigiant šį tekstą, belieka tik pridurti, kad nors ir yra daug privalumų, kuriuos turi šis gaminys, nereikėtų manyti, kad tai yra brangus pasirinkimas. Jei rūpinatės savo saugumu, norite, kad darbą būtų galima atlikti patogiai, be to, svarbu pakilti į tam tikrą aukštį, pastoliai yra tiesiog būtini. Žinoma, jei nuspręsite įsigyti pastolius, už tokį pirkinį tek sumokėti nemažai, ir netrukus ši investicija atsipirks, o jei nenorite mokėti daug, visada prisiminkite, kad galimas ir kitas pasirinkimas. Tai – pastolių nuoma, kadangi pastolių nuoma kaina yra ypač patraukli.

Statybinės medžiagos.

Nuomos paslaugos: