Multipor – sienų izoliacijai

Multipor. Statybose, dažnai galima susidurti su nepatogia situacija, kai šiluminę izoliaciją galima pritaikyti ir sumontuoti tik iš vidinės pusės. Tokiam sąrašui priklauso įvairūs paveldo objektai ir dėl autentiškumo išlaikymo, jų išorinė fasadų dalis privalo išlikti nepakitusi. Panaši problema atsiranda ne reguliariai ar tik sezoniškai naudojamuose objektuose. Kuriuos norima apšiltinti greičiau. Siekiant pagerinti sienų šiluminės izoliacijos savybes, medžiagas privalu montuoti iš vidaus.

Multipor – YTONG

[the_ad id=’501′]

multipor

MULTIPOR – masyvios mineralinės plokštės, pagamintos iš lengvos akyto betono rūšies, kurios turi λ = 0,045 W/mK šilumos koeficientą. Šios medžiagos panaudojimas leidžia pagerinti objektų sienų šilumos izoliacines savybes. Papildomos garų izoliacijos nereikalaujanti plokštė turi didelį garų pralaidumą ir absorbciją. Į YTONG Multipor sluoksnį garai patenka tik pirmais naudojimo mėnesiais ir vasarą, susikaupęs nedidelis kondensatas yra išgarinamas ir vėl sugrąžinamas į patalpas.

Skaičiavimų rodmenys

Remiantis moksliniais skaičiavimasis bei stebėjimais nustatyta, kad YTONG plokštės užkerta kelią vandens kaupimuisi iš sienų vidaus. Tai reiškia, kad nėra terpės įvairių mikroorganizmų atsiradimui ir vystymuisi ir šilumos izoliacijos parametrai nesikeičia. Skaičiavimai buvo atlikti patalpose esant 20 laipsnių celsijaus ir palaikant 55 procentų santykinę drėgmę.

YTONG Multipor – natūrali ir saugi sienų apšiltinimo galimybė iš vidaus.

Visi YTONG blokeliai.