Klinkerio plytelės fasadui

Klinkerio plytelės fasadui. Atrodytų, šiandien gyvename laikais, kuomet informacijos – ypač daug, tačiau net ir tokie dideli jos kiekiai neapsaugot nuo mitų atsiradimo. Klinkerio plytelės fasadui – taip pat ne  išimtis: šis gaminys siejamas su įvairiais mitais. Šiandien pristatysime keletą mitų, o taip pat atkleisime tikrąsias jų atsiradimo priežastis bei tiesas.

Klinkerio plytelės fasadui

klinkerio plytelės fasadui
Naudinga pasidomėti:

Visos iš molio pagamintos plytos yra klinkerio plytos

Dauguma žmonių galvoja, kad, jei plyta yra pagaminta iš molio, tai ji yra klinkerinė. Vis dėlto, šis teiginys – mitas, kadangi tai, kad plyta pagaminta iš molio, dar nereiškia, kad ji yra klinkerinė. Ir viskas todėl, kad tai priklauso ne nuo žaliavos, iš kurios pagaminta plyta, o nuo jos savybių.

Klinkerio plytelių kaina – nekintanti

Dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti kalbant apie tokio pobūdžio gaminius, yra susijęs su jų kaina. Neretai galima išgirsti nuomonę, kad klinkerio plytelių kaina yra  nekintanti, tačiau su tuo sutikti negalima. Ir viskas todėl, kad iš tiesų šiam gaminiui yra taikomos akcijos bei nuolaidos, tad galima įsigyti  ir pigiau.

Klinkerio plytelės negali būti įvairių matmenų

Pats metas paneigti ir dar vieną mitą, kuris skelbia, kad klinkerio plytelės negali būti skirtingų matmenų. Iš tiesų didelę dalį sudaro standartiniai gaminiai, tačiau klinkerinės plyteles fasadui gali būti ir nestandartinių dydžių, tad tai yra puikus pasirinkimas norintiems įvairovėms.

Plytelės yra atsparios  aplinkos veiksniams, tačiau ne mechaninei trinčiai

[the_ad id=’501′]

Tai – dar vienas mitas, kurį taip pat svarbu paneigti kalbant apie šias plyteles. Tai, jog jos yra atsparios aplinkos veiksniams, žino daugelis, tačiau taip pat svarbu paminėti ir jų atsparumą mechaninei trinčiai. Šis veiksnys yra viena iš priežasčių, kodėl  klinkerio plytelės tarnauja taip ilgai.

Klinkerio plytelės deginamos 1000 laipsnių temperatūroje

Įprasta manyti, kad klinkerio plytelės yra  išgaunamos 1000 laipsnių temperatūroje. Taip, tokia temperatūra yra iš tiesų aukšta, tačiau tikrai būtų nepakankama klinkerio plytelėms išgauti – reikalinga net 1200 laipsnių temperatūra.

Klinkerio plytelės tinka gyvenamiesiems pastatams

Iš tiesų klinkerio plytelės yra puikus pasirinkimas, kuomet kalbame apie gyvenamuosius namus, tačiau, tačiau pasirinkimų įvairovė yra gerokai didesnė: šios plytelės puikiai tiks ir parduotuvėms, maitinimo įstaigoms, viešbučiams  ir kt.

Taigi, kaip matyti, klinkerio plytelės yra vienas iš daugelio gaminių, kurį supa daugybė mitų. Jei planuojate rinktis būtent šį gaminį, labai svarbu žinoti, kas mitas – kas tiesa.

Klinkeris

[the_ad id=’501′]

Renkamės klinkerį fasadui: į kokius kriterijus reikia atkreipti dėmesį?

Kad klinkeris fasadui yra puikus pasirinkimas dėl daugybės priežasčių, tai žino daugelis. Vis dėlto, dėmesį verta atkreipti į tai, jog šiandien klinkerio gaminių pasirinkimas yra labai didelis, todėl, norint pasirinkti idealiai jūsų atveju tinantį variantą, būtina tinkamai įvertinti ir tam tikrus kriterijus. Taigi, šiandien atsakysime į klausimą: į kokius kriterijus reikia atkreipti dėmesį, norint pasirinkti tinkamiausius klinkerio gaminius.

Matmenys

Jei fasadui yra pasirenkamos iš klinkerio pagamintos plytelės, tokiu atveju reikėtų nepamiršti, kad svarbų vaidmenį vaidina ir matmenys. Kuo didesnių matmenų plyteles pasirinksite, tuo mažiau jų reikės siekiant padengti fasadą.  Tačiau ir tai dar ne  viskas: svarbu prisiminti, kad mažesnių matmenų plytelės optiškai didina pastatą.

Gamintojas

Klinkerio gaminius šiandien gamina įvairios kompanijos skirtingose pasaulio šalyse, todėl šio svarbaus kriterijaus taip pat reikėtų nepamiršti. Nors visi klinkerio gaminiai atrodo puikiai, ilgai tarnauja bei yra atsparūs įvairiems neigiamą poveikį turintiems aplinkos veiksniams, vertėtų nepamiršti, kad priklausomai nuo gamintojo, gaminys gali turėti ir kitų savybių. Taigi, kiekvieną kartą, kai nusprendžiate įsigyti klinkerio gaminių, nepamirškite pasidomėti ir kuo išskirtinė yra vieno ar kito gamintojo produkcija.

[the_ad id=’501′]

Spalva

Savaime suprantama, dar vienas kriterijus, kuris taip pat negali būti neįvertintas, yra spalva. Dėl modernių gamybos technologijų, šiandien gaminamos įvairių spalvų klinkerio plytelės bei kiti jo gaminiai, todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti, kadangi tai svarbi sąlyga siekiant išgauti puikų galutinį vaizdą. Maža to, reikėtų  nepamiršti ir fakto, kad plytelių  spalva yra svarbi ne tik tuomet, kai kalbame apie estetinį vaizdą, bet ir gali optiškai sumažinti arba padidinti pastatą. Taigi, jei planuojate pasirinkti tamsios spalvos klinkerį, atminkite, kad jis optiškai sumažins jūsų namus.

Kaina

Daugeliui pirkėjų plytelių kaina taip pat yra svarbus veiksnys, todėl svarbu tinkamai įvertinti ir šį kriterijų. Kalbant apie jį, reikėtų nepamiršti, kad tas pats gaminys nebūtinai visose prekybos vietose gali kainuoti tiek pat (galimi ir kainų skirtumai), todėl, jei jus domina klinkeris fasadui pigiau, atminkite, kad galimybė įsigyti mažiau kainuojančių iš klinkerio pagamintų gaminių, iš tiesų egzistuoja.

[the_ad id=’501′]

Pristatymo galimybės

Nepriklausomai nuo to, kokių klinkerio gaminių planuojate įsigyti, labai tikėtina, kad jie sudarys didelį svorį, todėl svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kokios pristatymo galimybės yra siūlomos. Ar  klinkerio gaminių pardavėjas siūlo atvežimo paslaugą? Kiek tai kainuos? Ar pirkinys bus pristatytas jums patogiu metu? Tai – tik keletas klausimų, kuriuos būtina įvertinti prieš įsigyjant klinkerio gaminių.

Boxe.lt