Stogo danga

Stogo danga. Pradėjus šilti orams, pradedama planuoti ir statybos darbus. Vieni kasa pamatus, kiti dengia stogus, todėl  daugelis atnaujina medžiagų paiešką. Tam, kad statybos darbai vyktų sklandžiai privalu medžiagomis pasirūpinti iš anksto. Tai gali nulemti ne tik mažesnę kaina, bet ir darbų atlikimą laiku.

Stogo danga

Dangų stogams turime įvairių, tad prieš pasirenkant vieną jų – labai svarbu susipažinti ir su jų techninėmis charakteristikomis.

Taip pat skaitykite:

Dangų pasirinkimas

1. Banguoti lakštai – tai beasbestinė danga, kuri pagaminta iš kalkakmenio, vandens, celiuliozės, asbestą pakeitusio PVA pluošto ir cemento. Geras atsparumas aplinkos poveikiui ir tvirtumo rodikliai bei saugumas aplinkai padėjo šiam produktui įsitvirtinti stogo dangų rinkoje. Banguotų lakštų kainos nėra didelės, todėl jas naudoja tiek namų savininkų, tiek ūkininkai ūkinių pastatų stogų uždengimui. Naudinga žinoti, kad vienintelius banguotus lakštus Baltijos šalyse, daugiau nei 20 metų gamina Lietuviško kapitalo įmonė UAB „Eternit baltic” ir gali pasiūlyti įvairių rūšių dangą: Eternit Gotika, Eternit Banga, Eternit Klasika, Eternit Agro L (danga skirta ūkininkams), Eternit Agro XL (danga skirta ūkininkams).

stogo danga

2. Betoninės čerpės;

3. Bituminės čerpės;

4. Keraminės čerpės;

5. Natūralus skalūnas;

6. Monier cerpes;

Stogo dangos:

Statybinės medžiagos.