Keraminės čerpės

[the_ad id=’501′]

Keraminės čerpės – lygios, banguotos, žvyninės, įgaubtos, skirtingų paviršių: matinės, pusiau blizgios/blizgios (glazūruotos), spalvotos. Konkurencinga kaina, su pristatymu Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ir visoje Lietuvoje. Gamintojai: Wienerberger, Monier, Creaton, Roben, La Escandella, Laumans, Erlus ir kt.

Keraminės čerpės

keraminės čerpės

Aukščiau pateiktoje informacijoje galėjote susipažinti kokių rūšių gali būti keramikinės čerpės. Tad norint išsirinkti geriausias, pradžioje yra svarbu atsižvelgti į namo stogo projektą ir koks yra stogo nuolydis. Kiekviena keraminių čerpių rūšis turi savo rekomendacijas, minimalų ir maksimalų nuolydį. Pagal šiuos rodiklius, nesudėtingai išsirinksite geriausią.

Čerpių asortimentas

Ieškantys čerpių pasižvalgymui gali atrasti nuo kelių dešimčių iki kelių šimtų skirtingų keraminių čerpių asortimentą. Kataloguose rasite ne tik visų rūšių bei dydžių, bet ir spalvų ir atspalvių. Sužinosite, kad pagal tam tikrą rūšį ir dydį, vieną kvadratinį metrą stogo galima uždengti nuo 10-11 iki 65-90 vienetų. Didelis šios stogo dangos asortimentas leidžia klientams įgyvendinti bet kurį namo stogo dengimo projektą.

[the_ad id=’501′]

Naudinga atminti, kad nedidelių statinių, tokių kaip pavėsinių stogams yra rekomenduojamos mažesnių matmenų čerpės. Daugiabučių ar individualių namų stogams taip pat rasite ką pasirinkti.

Keramikinių čerpių praktiškas pritaikymas

keraminių čerpių stogo danga

Atradę Boxe.lt katalogą susipažinsite su praktiškais keraminių čerpių pritaikymo būdais.

 • Galėsite pavartyti ir susipažinti su keraminių čerpių spalvų gama;
 • Sužinosite kokių matmenų yra čerpės;
 • Pagal stogo plotą susirasite atitinkamą čerpės svorį, kad neviršyti stogo konstrukcijos apkrovos limito;
 • Sužinoję grebėstų žingsnį, nesudėtingai išsirinksite tinkamiausias;
 • Jau pasirinkus, sužinosite kiek čerpių teks pakloti į vieną kvadratinį metrą;
 • Žinant dengimo plotį galima paskaičiuoti, kiek maždaug gali trukti stogo dengimas čerpėmis;
 • Susipažinsite, koks pasirinktai keraminei čerpei yra rekomenduojamas minimalus nuolydis;
 • Keraminių čerpių kiekis paletėje leis apskaičiuoti būsimas išlaidas perkant čerpes.

Kodėl keraminės čerpės

Šios čerpės yra vienos populiariausių rūšių visame pasaulyje. Dažnai keliaujantys į kitas šalis gali pastebėti, kad dauguma architektūrinė istoriją menantys pastatų stogai yra dengti būtent keramika. Jų populiarumą lemia ne tik išvaizda ar spalva.

 • Aukščiausius techninius reikalavimus ir kokybę išlaikanti stogo danga;
 • Tai mažiausiai dėmesio priežiūrai reikalaujanti stogo danga. Galima tvirtinti, kad priežiūra yra pigiausia;
 • Atsparios įvairioms klimato kaitos sąlygoms;
 • Yra mažiausiai įgeriančios drėgmę, todėl bėgant laikui ir šąlant ar šylant, keramikinės čerpės nekeičia turimų matmenų;
 • Profesionaliai sumontuota stogo konstrukcija ir pasirinktos rekomenduojamos izoliacinės medžiagos suteikia stogui nuo 60 iki 120 metų ilgaamžiškumą. susikaupusi drėgmė neužlaikoma ir per trumpą laiką yra išgarinama. Todėl taupyti konstrukcijai nepatartina, stogo tarnavimo laikas trumpėja dėl nekokybės, padarytų klaidų ar broko.

Keraminių čerpių kainos

Naudinga žinoti, kad keramikinių čerpių kiekviena rūšis turi savo kainą. Kainai įtakoja pasirenkamas gamintojas, čerpės dydis ir žinoma, koks kiekis dangos yra užsakomas. Kad įsivaizduotumėte, jei viena

Boxe.lt – informacija savarankiškiems.

[the_ad id=’501′]

Taip pat skaitykite:

 

Kitų rūšių stogo dangos:

Statybinės medžiagos.