Klinkerinės plytos

Klinkerinės plytos. Klinkeris yra plytų, plytelių bei kitų apdailos produktų gamybai naudojama medžiaga, pagaminta iš specialaus molio, šamoto bei špato. Tikrai nesuklysime pasakę, jog būtent klinkerio plytos yra vienas iš populiariausių šios medžiagos gaminių. Dėl puikios išvaizdos ir labai gerų techninių charakteristikų klinkerio plytos labai vertinamos pastatų apdailos kontekste. Tad kuo išsiskiria klinkerio fasadinės plytos ir kokią naudą pačiam pastatui bei jo šeimininkams teikia, kad jau kuris laikas tvirtai laikosi geriausiai vertinamų sąrašo viršuje?

Klinkerinės plytos

Klinkerinės plytos atsparumas

Šis klinkerio plytų privalumas visuomet akcentuojamas kaip vienas iš tų, kurie yra patys svariausi renkantis medžiagas apdailai ir vertinant jų kokybę. Klinkerio plytos, kaip ir kiti klinkerio gaminiai, atsparios saulės kaitrai, UV spinduliams, drėgmei, vandeniui, šalčiui, temperatūrų svyravimams bei kitam poveikiui š aplinkos.

Naudinga pasidomėti:

Klinkerio plytų ilgaamžiškumas

Net veikiamos įvairių aplinkos veiksnių fasadinės plytos iš klinkerio sėkmingai išlaiko visas savo gerąsias savybes, nekeičia nei formos bei techninių charakteristikų, nesideformuoja.

Neblunka

Ultravioletiniams spinduliams „neatsispiria“ daugelis apdailos medžiagų – jos blunka, praranda pirminę reprezentatyvią išvaizdą. Šiame kontekste išsiskiria klinkerio plytos, kurioms saulės spinduliai nė motais. Jos puikiai išlaiko savo pradinę, sodrią spalvą ilgalaikėje perspektyvoje, tad net ir po dešimtmečio ar dar daugiau atrodys it ką tik iš gamyklos.

Lengva priežiūra

Dažnas šiandieninis žmogus yra užsiėmęs, turi didelį darbo krūvį, daug papildomų veiklų, tad labai skrupulingai planuoja laiką ir neretai jo stokoja. Todėl daug priežiūros nereikalaujantys daiktai šiuolaikiniame gyvenime pelno simpatijas. Ne išimtis ir namo apdaila. Verta prioritetą teikti toms medžiagoms, kurios nereikalaus papildomo laiko jų priežiūrai. Tad ir čia klinkeris susižeria daug liaupsių! Jei fasadą nugulė šioks toks dulkių sluoksnis ar atsirado kitų nešvarumų, Jums tereikės paimti vandens žarną ir nuplauti juos – lengvai ir greitai namo fasadui sugrąžinsite pirminę išvaizdą ir visiškai nepakenksite nei išorei, nei namo konstrukcijai.

Efektyvi apsauga

Klinkerio plytos fasadui – tai puiki namo konstrukcijų, vidaus patalpų apsauga nuo drėgmės ir kito poveikio iš aplinkos.

Klinkerinės plytos tvirtumas

Klinkerio apdailos plytos pozicionuojamos kaip itin tvirta medžiaga, todėl joms nebaisios didelės apkrovos. Anaiptol, veikiamos net gana didelių apkrovų jos neskilinėja, netrupa ir nėra kitaip pažeidžiamos.

Vandens įgeriamumas

O gal tiksliau – neįgeriamumas. Klinkerio plytų vandens įgeriamumo procentas yra minimalus – palyginti su įprastomis plytomis, jis yra net kelis kartus mažesnis. O tai labai didelis privalumas lauko fasado ilgaamžiškumo kontekste. Todėl svarstant pirkti ar ne, klinkerio plytos fasado apdailai bus geriausias pasirinkimas kiekvienam.

Boxe.lt